Prof. Dr. Aydın Ayaydın Öğretmenevi ve ASO

 
  •    
  •    
PROF.DR.AYDIN AYAYDIN ÖĞRETMENEVİ

Biz Kimiz ?

1999 yılında hizmete açılan Derik Öğretmenevi 32 oda ve 63 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti, çok amaçlı restaurantları, lokal,  Restaurant, kafeteryası, bahçe cafesi, , konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, mescid ve bay kuaför salonuyla  sevgili öğretmenlerimizin ve Derik halkının her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, değişime açık, güçlü bir kültüre ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, toplumsal sorumluluk bilincinde bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sosyal paydaşların konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm – otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak ve bunun yanında üyelerin yeme – içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurumumuzun ana hedefi;

Kendi sağlık ve güvenlikleri için tüm makul önlemleri almak ve davranışları sonucu etkilenebilecek diğer tüm insanların sağlık ve güvenliğini göz önünde bulundurmak.

Tüm çalışanların, yüklenicilerin ve ziyaretçilerin İSG’ni iyileştirmek için alınacak önlemlerin geliştirilmesi ve desteklenmesi kapsamında etkin katılımını teşvik ederek bir iş güvenliği kültürü oluşturmak.

Organizasyon içinde etkili İSG uygulamalarını desteklemek ve herkese ulaştırmak için ilgili politikalar, prosedürler, sistemler, bilgilendirme, eğitim, tanıtım programları ve organizasyonel yapılanmalar oluşturmak ve sürdürmek.

Yürürlükteki tüm İSG ile ilgili mevzuat, düzenlemeler ve standartlarıyla uyumlu olmak. Organizasyon kapsamındaki risklerle ilgili ve bunlara uygun risk ve tehlike yönetim sistemleri uygulamak.

Kontrollü çalışma için güvenli çalışma alanı ve donanım sağlamak.

Tüm ilgili personel için uygun İSG eğitimi sağlamak. İşyerindeki sağlık ve güvenliği geliştirmek için yıllık bir İSG programı oluşturmak.

İSG performansını sürekli olarak iyileştirmek için yeterli kaynak ayırmak.

Çalışanlar için düzenli olarak sağlık gözetimi sağlamak,

İSG Kalite standartları kurumumuzda sürekli iyileşmenin sağlanabilmesini kolaylaştırmak amacıyla bütünlük ve etkinliğin korunduğundan emin olmak için düzenli olarak izlenecektir.

Yasal Mevzuat ve Şartlara Uyarak, Ekip Ruhu İçerisinde İnsan Sağlığını Korumak,

Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek için tüm çalışanlarımızı eğitimler yardımıyla bilinçlendirerek kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,

Çalışmalarımızı yürütürken ortaya çıkabilecek olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek ve riskleri  kontrol altına alarak İç standartlar, politikalar ve prosedürlerin yanı sıra kanun, mevzuat, genelge, yönetmelikleri içerecek şekilde bir:

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini;

Sürekli iyileştirerek örnek gösterilen bir Kamu Kurumu olmayı taahhüt ederiz.Toplam Oda Sayısı32
Kuruluş Yılı1999
Muhitte Neler Var

Harita Yükleniyor

Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.